Сarbodies London Taxi (CAB) – Реставрація автомобіля. Оклейка автомобіля чорною перламутровою плівкою, перетяжка сидінь і стелі білою шкірою, відновлення хромованих елементів -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Сarbodies London Taxi (CAB) – Реставрація автомобіля. Оклейка автомобіля чорною перламутровою плівкою, перетяжка сидінь і стелі білою шкірою, відновлення хромованих елементів
Сarbodies London Taxi (CAB) – Реставрація автомобіля. Стайлінг плівкою та перетяжка салону.
14.11.2022

Продемонструємо наш перший етап реставрації славнозвісного лондонського таксі, який в народі всі називають «КЕБ». Клієнт привіз до нас цей автомобіль в м’яко кажучи жахливому стані, і це пов’язано з майже 20-ма роками експлуатації у службі таксі.

Перший етап робіт включав в себе відновлення заводського зовнішнього вигляду, а також перетяжку салону. Нажаль ми були досить обмежені в часі, тому по салону ми встигли перетягнути лише задній диван, стелю і підлокітники. Диван і стелю для більшого гламуру ми перетягнули світло бежевою шкірою, зробивши на місцях сидіння декоративну строчку ромбом. Крім того були пошиті килимки на підлогу, які легко знімаються для чистки.

Стан кузова потребував попередньої підготовки, тому після декількох днів роботи з тим, що залишилось від оригінального лакофарбового покриття ми змогли приступити до нанесення автомобільної плівки. Було прийнято рішення, змінити непримітний болотно-зелений колір на чорний перламутровий, який гарно виблискує в сонячному промінні.

Паралельно проводились роботи по відновленню хромованих елементів. Те, що більше всього постраждало від впливу часу, а саме решітка радіатора та накладки на фари ми заново покрили хромом.

Взагалі планів, щодо цього проекту ще дуже багато, тому чекаємо власника на наступній етап робіт, по завершенню якого, обов’язково відзвітуємося.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: