Toyota RAV4 – Встановлення і підключення камери переднього виду. Аквадрук з текстурою під дерево на окремих елементах салону -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota RAV4 – Встановлення і підключення камери переднього виду. Аквадрук з текстурою під дерево на окремих елементах салону
Toyota RAV4 – Встановлення камери переднього виду. Аквадрук під дерево в салоні.
14.11.2022

Власнику цього автомобіля Toyota RAV4 дуже не подобались стандартні срібні вставки на панелі та дверних ручках. Для себе він їх бачив в текстурі «дерево», тому і звернувся до нас, щоб ми за допомогою технології аквапрінту облагородили інтер’єр автомобіля за його смаком.

Також власник дуже хотів камеру переднього огляду. Перед нами стояло завдання по перше гарно фізично розмістити камеру, а по-друге заставити її працювати на рідному дисплеї Toyota RAV4. На виручку нам прийшов дуже цікавий автомобільний інтерфейс розроблений спеціально для підключень камер переднього виду на автомобілях Toyota. Завдяки йому нам не довелося «колхозити» і різати оригінальну проводку, все підключається роз’єм в роз’єм, а завдяки злагодженій роботі з кан-шиною автомобіля з’являються ще й додаткові можливості.

Камера переднього виду активується автоматично після перемикання з передачі заднього ходу, а також в ручному режимі подвійним натисканням кнопки MODE на кермі. Особливої уваги заслуговує опція перемикання зображень з камери заднього виду, на камеру переднього виду, і навпаки з кнопок на кермі, що відповідають за керування треками і радіостанціями. Саму камеру ми встановили в логотип Toyota.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: