Mitsubishi L200 - Фарбування авто RAPTOR. Off-Road підготовка, встановлення лебідки в оригінальний бампер, встановлення шноркеля, BI-LED лінзи, повна шумо-віброізоляція авто. -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Mitsubishi L200 – Фарбування авто RAPTOR. Off-Road підготовка, встановлення лебідки в оригінальний бампер, встановлення шноркеля, BI-LED лінзи, повна шумо-віброізоляція авто.
Mitsubishi L200 - Фарбування авто RAPTOR. Off-Road підготовка. Тюнінг оптики та шумоізоляція авто.
15.11.2022

Останнім часом, до нас все частіше звертаються за послугою Off-Road підготовки автомобіля. Пофарбування в Raptor, встановлення лебідки або ж виготовлення силового бампера, стали для нас повсякденним завданням.

Розказувати окремо про кожну виконану роботу ми не будемо. Усі ці послуги ми робили раніше, тож ви можете детально оглянути та ознайомитись з ними на нашому сайті, або ж у соціальних мережах.В окремих колонках описуються усі переваги та недоліки таких рішень, описуються ситуації при яких такий тюнінг стане вам у пригоді, та чого не варто робити.

Наша авто студія “Гараж 23” підбере персональне рішення під ваш автомобіль, та проконсультує вас у всіх нюансах та деталях. Тож не зволікайте та завітайте до нас.

 

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: