Tesla Model 3 – Стайлінг плівкою, встановлення доводчиків на двері, шумоізоляція дверей та колісних арок -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Tesla Model 3 – Стайлінг плівкою, встановлення доводчиків на двері, шумоізоляція дверей та колісних арок
Tesla Model 3 – Стайлінг плівкою, встановлення доводчиків на двері, шумоізоляція дверей та колісних арок
15.11.2022

Справжній творчий процес був у нас нещодавно з Tesla Model 3. Ви лише зацініть!

Спочатку ми повністю змінили зовнішній вигляд і стиль автомобіля. Ця красуня перетворилася із білосніжної глянцевої в розкішну синю матову. Які лінії, а згини! Власник обрав колір «Satin Metallic Dark Blue».

Далі наші майстри встановили безштирьові доводчики на двері. Це новаційне рішення, ідеальне для автомобілів. Вам не потрібно більше грюкати дверима або, навпаки, переживати, чи вони закрились. Доводчики дверей допомагають безшумно і 100%-во закрити двері. Пальчики Ваших дітей, якщо ви маєте малюків, будуть в безпеці.

Також ми зробили шумоізоляцію дверей та колісних арок. Використовуємо для роботи матеріали українського виробника, якісні та перевірені часом. Арочки повністю зашумили, тепер автомобіль не їде, а летить, ніби в космосі.

Ми чудово потрудилися і в результаті отримали шикарну матову Красуню, з максимальним ефектом легкості і тиші. Ми в захваті, а ви?

Відео:

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: