Skoda SuperB 2021 - Повна оклейка авто захисною антигравійною плівкою. Повна шумо-віброізоляція авто -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Skoda SuperB 2021 – Повна оклейка авто захисною антигравійною плівкою. Повна шумо-віброізоляція авто
Skoda SuperB 2021 - Повна оклейка авто захисною антигравійною плівкою. Повна шумо-віброізоляція авто
15.11.2022

Власник Skoda SuperB, наткнувся на нас випадково, зустрівши нашого технічного директора на вулиці. Проте як ми знаємо “випадковості не випадкові”, і у випадку нашого клієнта це стало приємною зустріччю.

Наші спеціалісти повністю покрили автомобіль захисною антигравійною плівкою, що допоможе зберегти його лакофарбове покриття від пошкоджень та дорожньої хімії. Таке рішення допоможе зберегти автівку в ідеальному стані максимально довго.

Плівка не потребує особливого догляду, водночас приносить власнику тільки позитивні емоції. Нами також була здійснена повна шумо-віброізоляція автомобіля, яка покращить звучання музики в салоні, та прибере зайві шуми які надходять ззовні.

Не очікуйте своєї випадкової зустрічі, звертайтесь до авто студії “Гараж 23”, ми з радістю втілимо в реальність усі ваші мрії.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: