Volkswagen T5 Caravella - Повна шумо-віброізоляція, встановлення акустики, заміна магнітоли на Android та встановлення камери заднього виду, повна поліровка автомобіля. -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Volkswagen T5 Caravella – Повна шумо-віброізоляція, встановлення акустики, заміна магнітоли на Android та встановлення камери заднього виду, повна поліровка автомобіля.
Volkswagen T5 Caravella - Комплексний тюнінг. Шумоізоляція, встановлення акустики та заміна магнітоли.
15.11.2022

Комплексний проект для ще одного нашого клієнта. Автомобіль приїхав до нас не в найкращому стані, та після роботи наших майстрів з полірування, зовнішній вигляд змінився в кращу сторону.

Ми зробили повну шумо – віброізоляцію, тим самим зменшивши проникнення посторонніх шумів, також покращились і акустичні властивості в салоні автівки. Замінили магнітолу та нову акустичну систему, також дооснастили автомобіль камерою заднього виду.

Бажаєте покращити свій автомобіль? Тоді вам до авто студії “Гараж 23”.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: