Toyota Highlander – Встановлення автоакустики, підсилювача, сабвуфера, заміна динаміків -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota Highlander – Встановлення автоакустики, підсилювача, сабвуфера, заміна динаміків
Toyota Highlander – Встановлення автоакустики, підсилювача, сабвуфера, заміна динаміків
15.11.2022

Сьогодні наше життя є неповноцінним без музики. Вона створює нам настрій, допомагає відволіктися від метушні і налаштуватися на хвилю дня. Але що робити, якщо звучання в автомобілі неякісне і псує все враження? Звичайно ж, встановлювати якісну автоакустику!

Якраз із таким побажанням до нас звернувся власник Toyota Highlander – хотів покращити звук і встановити якісну техніку, але за прийнятною ціною. Як не дивно, але в цих кросоверах звукова система не на вищому рівні. Також попросив зробити знімний сабвуфер, щоб можна було легко забрати його з багажника за потреби.

Отже, ми провели хорошу акустичну підготовку: шумоізоляцію дверей та кришки багажника, хоча зазвичай при таких роботах необхідно робити повну шумоізоляцію для найвищої якості звучання, але ми дійшли згоди на частковій.

Встановили під сидіння 4-канальний підсилювач Alpine, щоб все виглядало компактно і не займало місця в салоні. Зняли штатні динаміки і замінили їх на новенькі «Cento» від «Hertz».

На прохання клієнта поставили легкознімний сабвуфер на 12 дюймів в багажнику.

Також ми замінили штатну магнітолу на нову Gazer – під OS Android. Вона має уже звичний для нас функціонал: GPS-навігацію, онлайн-музику, додатки та різні програми з Play Market.

У результаті ми отримали сучасне авто, укомплектоване класною акустичною системою. Тепер можна їхати, куди завгодно, головне – обрати правильну музику!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: