Toyota Camry 40 – Повна шумоізоляція автомобіля -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota Camry 40 – Повна шумоізоляція автомобіля
Toyota Camry 40 – Повна шумоізоляція автомобіля
15.11.2022

Комфорт при їзді в автомобілі – один з найголовніших факторів, який грає роль. Всілякі зайві шуми, небажані звуки, скрипи тощо псують враження від поїздки і викликають неприємні емоції. Саме тому такі фактори негативного настрою необхідно усувати. У такому випадку найкраще робити шумоізоляцію автомобіля.

Саме таке рішення прийняв власник Toyota Camry 40. Ми зробили для нього повну шумовіброізоляцію автомобіля. Тепер ніякий шум йому не страшний.

Звичайно, абсолютної тиші в салоні ми вам не гарантуємо, адже в комплектації автомобілів часто бувають деталі, які зашумити неможливо. Проте за якість нашої роботи ми відповідаємо.

На сьогоднішній день досить багато марок автомобілів є шумними. Саме тому шумоізоляція – це завжди необхідне і правильне рішення. Також ми радимо робити повну шумоізоляцію при встановленні акустики.

Можливо, ви ще думаєте, чи робити шумоізоляцію свого автомобіля? Не думайте, приїжджайте до нас і ми все підкажемо!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: