BMW X5 – Встановлення підсилювача, заміна динаміків, виготовлення сабвуфера -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
BMW X5 – Встановлення підсилювача, заміна динаміків, виготовлення сабвуфера
BMW X5 – Встановлення підсилювача, заміна динаміків, виготовлення сабвуфера
15.11.2022

Нещодавно працювали з акустичною системою для BMW X5. Власник авто хотів мати якісний звук в автомобілі, бо як же без музики?

Наші майстри встановили новенькі 10-дюймові динаміки в штатні місця. Виготовили сабвуфер «Stels» у крило багажника. А також не обійшлося і без креативу. Ми модернізували шухлядку для речей в ніші багажника від акумулятора і встановили туди підсилювач.

Для того, щоб звучання було максимально гучним і чітким, ми зробили часткову шумоізоляцію – зашумили усі двері. Як завжди, використовуємо матеріали від виробника Acoustics.

Тепер BMW X5 зазвучав найсучаснішими треками, а ваш автомобіль уже з басами?

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: