Mitsubishi Pajero 4 – Повна шумовіброізоляція автомобіля -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Mitsubishi Pajero 4 – Повна шумовіброізоляція автомобіля
Mitsubishi Pajero 4 – Повна шумовіброізоляція автомобіля
15.11.2022

Скільки чудових відгуків ми отримуємо від наших клієнтів, які робили в авто студії повну шумовіброізоляцію! Найголовнішою перевагою, якщо все проаналізувати, виходить тиша і спокій в салоні, а також плавність під час руху. Ми тішимося з цього і, як і раніше, радимо робити повну шумоізоляцію.

Власник Mitsubishi Pajero 4 теж довірив нам своє авто на повну шумоізоляцію. Працювали кілька днів, викориcтали близько 6 різних матеріалів від українського виробника Acoustics. Ми усунули зайві скрипи, попрацювали з усіма проблемними місцями. Тепер і звук від мультимедії буде гучніший та й співрозмовника під час руху чути краще.

Варто зробити повну шумовіброізоляцію, якщо ви прагнете досягти максимального комфорту під час їзди!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: