Honda CR-V 2021 - Повна шумовіброізоляція авто. Зменшення шуму в машині. -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Honda CR-V 2021 – Повна шумовіброізоляція авто. Зменшення шуму в машині.
Honda CR-V 2021 - Повна шумовіброізоляція авто. Зменшення шуму в машині.
15.11.2022

Якісне звучання акустичної системи в автомобілі — це не єдина причина, по якій ставиться шумоізоляція. Першочергова її функція – це забезпечення комфорту водія та пасажирів під час подорожі. Постійні шуми в автомобілі втомлюють водія, та приводять до зниження уваги та реакції, що не в рідких випадках є причиною ДТП.

За результатами неодноразових тестів водій на автомобілі з шумо-віброізоляцією проїжджає відстань в 1,5 рази більшу ніж водій аналогічного авто але без неї.

Якщо зробити правильну шумоізоляцію капотного простору, взимку досягається ефект збереження тепла двигуна. Автомобіль без шумоізоляції остигає повністю (до температури навколишнього середовища) приблизно за 2 години, а двигун авто з шумо – вібро ізоляцією залишається теплим до 7 годин. За рахунок цього заощаджується паливо на прогріванні двигуна.

Влітку шумоізоляція авто також корисна. Встановивши захист на двигун знизу, шумо-віброізоляція капота сприяє збереженню певного мікроклімату в підкапотному просторі. Стоячи в пробці на спеці двигун не підігрівається розпеченим асфальтом і не прогрівається зверху. Тому, встановлюючи шумо-віброізоляцію, ми крім зменшення шумів і вібрації отримуємо також ефект захисту двигуна від перегрівання.

Також вібро-шумоізоляція, матеріали якої крім своєї основної функції ще й виконують функцію терморегуляції, що ще й додатково допомагає економити паливо, довше зберігаючи мікроклімат в салоні авто при включеному кондиціонері.

Зробити шумо-вібро ізоляцію автомобіля можна у Львові в Автостудії “Гараж 23”.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: