Ford Kuga 2011 - Шумо-вібро ізоляція автомобіля, встановлення підсилювача та сабвуфера -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Ford Kuga 2011 – Шумо-вібро ізоляція автомобіля, встановлення підсилювача та сабвуфера
Ford Kuga 2011 - Шумо-вібро ізоляція автомобіля, встановлення підсилювача та сабвуфера
13.11.2022

До нашої автостудії звернувся власник Ford Kuga 2011 року випуску. Клієнта не влаштовував загальний шумовий фон автомобіля. Після “прослуховування” авто було прийняте рішення зробити повну шумо- віброізоляцію салону автомобіля.

Під час обговорення робіт було прийнято рішення повністю замінити акустику в автомобілі, поставити підсилювач та сабвуфер. Головний пристрій був замінений, ще при купівлі автомобіля. Нашими фахівцями було прийняте рішення встановити фронтальні компонентні динаміки Hertz HSK 165, тилові коаксиальні динаміки Hertz ECX 165.5, сабвуфер з пасивним випромінювачем Hertz EBX F25.5 та підсилювач Hertz HE4, через який був підключений фронт та сабвуфер.

Незважаючи на те, що головний пристрій не був брендовим апаратом, звук в автомобілі змінився кардинально в кращу сторону. Але це було досягнуто за рахунок не тільки якісних компонентів, а й за рахунок якісної шумоізоляції авто.

Як ми всі знаємо, якісна акустика одразу не грає на весь свій потенціал і потребує перенастроювання після деякого часу користування, так званого “Прогрівання”.
В результаті клієнт виїхав з нашої АвтоСтудії задоволений новим якісним звучанням акустики та на тихій машині.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: