Mitsubishi Lancer X - Повна шумоізоляція, установка автоакустики та мультимедійної системи Kenwood з GPS навігацією, установка ксенону -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Mitsubishi Lancer X – Повна шумоізоляція, установка автоакустики та мультимедійної системи Kenwood з GPS навігацією, установка ксенону
Mitsubishi Lancer X - Шумоізоляція, установка акустики та мультимедійної системи. Заміна оптики.
13.11.2022
До нас звернувся клієнт на автомобілі Mitsubishi Lancer X, якого турбував шум в авто. Після огляду автомобіля нами було прийнято рішення зробити повну шумо-віброізоляцію.

Крім цього, клієнта не влаштовувала якість акустики. У зв’язку з цим нами була підібрана фронтальна компонентна система Hertz ESK 165.5, тилова коаксіальна система Hertz ECX 165.5 і 4-х канальний підсилювач Auditor RIP 4280 A. В якості головного пристрою була обрана мультимедійна система Kenwood DDX-4051BT з навігаційним блоком Kenwood KNA-G620 з встановленими картами України та Європи від Garmin. Також було вирішено встановити камеру заднього виду. Так як клієнта не влаштовувала якість світла, в добавок до всього зробленого ми встановили комплект ксенону в дальнє і ближнє світло.

Після закінчення роботи клієнт залишився задоволений якістю шумоізоляції, а якістю встановленої акустики був приємно здивований, так як, враховуючи відносно невеликий бюджет, акустика грала дуже гідно.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: