Mercedes G-Klass W463 - Встановлення альтернативної оптики та решітки радіатора -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Mercedes G-Klass W463 – Встановлення альтернативної оптики та решітки радіатора
Mercedes G-Klass W463 - Встановлення альтернативної оптики та решітки радіатора
15.11.2022

Завжди хочеться, щоб автомобіль виглядав, наче щойно з автосалону. Відповідно, його треба підтримувати в ідеальному стані і не відставати від сучасних трендів. Сьогодні мова піде про оптику та оновлення зовнішнього вигляду.

Для чого встановлюють альтернативну оптику? Головна причина – слабке заводське світло. Із метою покращення рівня освітлення та додаванням яскравості обирають варіант альтернативної оптики. До інших причин можна віднести бажання покращити зовнішній вигляд автомобіля, заміну оптики, що постраждала внаслідок ДТП, або ж оптика, що встановлена, технологічно застаріла.

Альтернативні фари споживають менше енергії, є стійкішими до ударів, ніж звичайні фари.

Для власника Mercedes G-Klass W463 ми встановили альтернативну оптику та рестайлову решітку радіатора AMG для того, щоб освіжити й омолодити автомобіль. У нас це чудово вийшло, а ви що скажете?

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: