BMW X5 F15 - Встановлення CarPlay та Android Auto блоку. Притеменння задніх ліхтарів та передньої оптики. -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
BMW X5 F15 – Встановлення CarPlay та Android Auto блоку. Притеменння задніх ліхтарів та передньої оптики.
BMW X5 F15 - Встановлення CarPlay та Android Auto. Тюнінг оптики.
15.11.2022

Ми живемо за часів неймовірного технологічного прогресу. Всюди відчувається його вплив: на вулицях, в офісах, літаках, поїздах, навіть у велосипедах. Але в автомобілях, а саме, в штатних мультимедійних і навігаційних системах, технологічний прогрес чомусь не такий вражаючий.

Хороша навігаційна система стане в нагоді будь-якому водію. Погодьтеся, загубитися в незнайомому місці через застарілу чи ненадійну навігацію – це не найприємніше, що може статися під час подорожі. А від можливості швидко знайти правильний шлях і не витрачати час на пошуки потрібної вулиці не відмовиться жоден водій. І саме тут і виникає проблема, оскільки сучасні штатні навігаційні системи залишають бажати кращого.

Наші спеціалісти з авто студії “Гараж 23” підберуть для вашого автомобіля найкраще рішення.

Відео:

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: