Skoda Octavia A5 - Встановлення BI-LED лінз Aozoom A5+ -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Стрийська, 45, (територія заводу ЛАЗ)
Skoda Octavia A5 – Встановлення BI-LED лінз Aozoom A5+
Skoda Octavia A5 - Встановлення BI-LED лінз Aozoom A5+
15.11.2022

Світлодіодний модуль серії А5 від Aozoom складається з двох лед-автолінз, призначених для заміни штатного ближнього та дальнього світла замість традиційних галогенових та ксенонових ламп. Завдяки універсальному кріпленню лінзи максимально легко встановлюються у стандартний відбивач фар практично будь-якого автомобіля.

Завдяки сучасній оптиці та якісному світлодіодному чіпу в режимі ближнього світла лінзи забезпечують широкий світловий промінь з чітким світло-тіньовим кордоном. Включене дальнє світло забезпечує чітко спрямований потужний промінь світла, що покращує видимість дорожнього полотна у темну пору доби. Завдяки високій світловіддачі світлодіоди гарантують чудову видимість за будь-яких погодних умов, при цьому світло є комфортним для водіїв зустрічних автомобілів.

Мають вбудований драйвер живлення та обманку Canbus. Також тепер дані модулі мають захист від перегріву. Найвища якість складання та найкращий світловий потік серед бідних модулів у розмірі 2.5 дюйма.

Авто студія “Гараж 23” допоможе вам покращити світло у вашому автомобілі.

Отримайте консультацію нашого менеджера

    Послуги
    Відновлення авто після ДТП Професійне фарбування авто у Львові Чіп-тюнінг авто Пропозиції по дооснащеню Volkswagen Пропозиції по дооснащеню Audi Пропозиції по дооснащеню BMW Відновлення та реставрація авто з США Бронювання авто Пневмопідвіска для авто Пропозиції по дооснащеню Mercedes-Benz Системи ароматизації та іонізації в авто Відновлення та догляд за салоном авто Гідрофобне покриття вікон авто Реставрація та полірування дисків Системи кругового огляду 360° та паркувальні радари Тюнінг гальмівної системи Підсвітка стелі “Зоряне небо” в авто Робота Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Обклеювання авто плівкою – зміна кольору Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування PDR Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто (антихром) Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція авто Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
    Адреса:
    м.Львів, вул. Стрийська, 45, (територія заводу ЛАЗ)

    Телефон:
    E-mail: