BMW F10 - Заміна вигорівших ксенонових лінз на BI-LED від Aozoom -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
BMW F10 – Заміна вигорівших ксенонових лінз на BI-LED від Aozoom
BMW F10 - Заміна вигорівших ксенонових лінз на BI-LED від Aozoom
15.11.2022

Час ксенонових лінз та галогену уже пройшов. Більшість автовиробників уже перейшли на Led лінзи, по зрозумілим на це причинам. Не потрібно бути експертом, щоб помітити різницю в якості світла.

Встановлюючи BI-Led лінзи, ви отримаєте чіткий пучок світла, який не сліпить зустрічний транспорт вночі. Холодне біле світло дає кращу видимість дорожнього полотна, та приємніше для очей. BI-Led лінзи оснащені ближнім та дальнім світлом, та розраховані на 30 000 годин безперервної роботи, що значно більше ніж вам знадобиться на ділі.

Шукаєте альтернативну оптику для своєї автівки? Завітайте до авто студії “Гараж 23”, ми з радістю вам допоможемо.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: