Opel Frontera – Покриття захисною фарбою Raptor. Off-Road підготовка - встановлення лебідки, ліфт підвіски -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Стрийська, 45, (територія заводу ЛАЗ)
Opel Frontera – Покриття захисною фарбою Raptor. Off-Road підготовка – встановлення лебідки, ліфт підвіски
Opel Frontera – Покриття захисною фарбою Raptor. Встановлення лебідки, ліфт підвіски.
08.11.2022

Власник автомобіля Opel Frontera звернувся до нашої автостудії з проханням підготувати його автівку до off-road їзди. Авто було не в найкращому стані, і без оперативного втручання його зовнішній вигляд був би дуже непривабливим.

За допомогою захисної фарби Raptor нам вдалося не лише надати автомобілю класного вигляду, а й зробити його стійким до різноманітних дрібних ушкоджень, які гарантовані під час off-road їзди та вкрай негативно впливають на вигляд автомобіля. Raptor – це найкращий варіант для позашляховика, адже ця фарба стійке до тертя та дії більшості хімічних елементів, не вигорає на сонці, забезпечує довготривалий захист та не потребує жодних зусиль при чищенні. За допомогою пігментів покриттю можна надати будь-який колір, але класичні чорний та білий теж завжди доступні.

Також ми встановили на автомобіль лебідку Dragon. Спеціально під неї наші майстри встановили спеціальний майданчик, тому вона майже не виступає за рівень бампера. Окрім того, ми встановили підвіску, комплект якої для цього автомобіля довелося замовляти з Америки.

Важко уявити off-road автомобіль на невідповідних колесах, тому ми розширили діаметр дисків, на які поставили резину BFGoogrich. Через це збільшився винос автомобіля, тому ми також встановили розширювачі колісної арки.

Власник Opel Frontera залишився дуже задоволений, адже тепер його автівка має класний вигляд, чудовий захист та готова до off-road на всі 100%.

Отримайте консультацію нашого менеджера

    Послуги
    Пригон авто з США під замовлення Відновлення авто після ДТП Професійне фарбування авто у Львові Чіп-тюнінг авто Пропозиції по дооснащеню Volkswagen Пропозиції по дооснащеню Audi Пропозиції по дооснащеню BMW Відновлення та реставрація авто з США Бронювання авто Пневмопідвіска для авто Пропозиції по дооснащеню Mercedes-Benz Системи ароматизації та іонізації в авто Відновлення та догляд за салоном авто Гідрофобне покриття вікон авто Реставрація та полірування дисків Системи кругового огляду 360° та паркувальні радари Тюнінг гальмівної системи Підсвітка стелі “Зоряне небо” в авто Робота Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Обклеювання авто плівкою – зміна кольору Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування PDR Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто (антихром) Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція авто Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
    Адреса:
    м.Львів, вул. Стрийська, 45, (територія заводу ЛАЗ)

    Телефон:
    E-mail: