Mitsubishi Pajero Wagon – Встановлення лебідки прихованим методом -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Mitsubishi Pajero Wagon – Встановлення лебідки прихованим методом
Mitsubishi Pajero Wagon – Встановлення лебідки прихованим методом
15.11.2022

Полюбляєте їздити нерівними і складними дорогами? Швидкість і рух з перешкодами? Можливо, часто буваєте в горах або ж хочете спробувати OFF-Road? Ми Вам в цьому допоможемо!

Встановлюємо в нашій студії тюнінгу лебідки, будь-яке обладнання для OFF-Road підготовки автомобіля. Підбираємо всі деталі індивідуально для кожної моделі ваших транспортних засобів.

Для власника Mitsubishi Pajero Wagon майстри встановили лебідку нашим прихованим методом. Вона кріпиться до силової конструкції автомобіля. Передня частина авто залишилася майже не змінною, тому такий варіант підходить і для OFF-Road, і для їзди в місті.

Маєте питання стосовно такого переобладнання авто? Ми готові відповісти і підібрати для Вас індивідуальні варіанти!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: