Toyota Prado 120 – Off-Road підготовка позашляховика. Встановлення захисту дна ARB та лебідки WARN Tabor (прихований метод встановлення) -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota Prado 120 – Off-Road підготовка позашляховика. Встановлення захисту дна ARB та лебідки WARN Tabor (прихований метод встановлення)
Toyota Prado 120 – Встановлення захисту дна ARB та лебідки прихованим методом
14.11.2022

Власник цього Prado 120, час від часу полюбляє жорстко поїздити на ньому по бездоріжжю і вирішив потурбуватися про захист дна, а також перестрахувати себе на про всяк випадок встановленням лебідки. Враховуюче те, що автомобіль використовується і в повсякденному житі, ставити бампера ARB з спеціальною площадкою для лебідки, звичайно ж не доцільно, тому він і звернувся до нас – адже ми вміємо зберегти зовнішність не нехтуючи надійністю.

Перш за все, маючи вже лебідку на руках і автомобіль в боксі, ми виготовили металеву платформу кріплення лебідки до силової опори автомобіля. Надійно закріпивши там лебідку, можна було вирізати і зовнішні отвори в оригінальному бампері. Такий метод встановлення в народі називають «прихованим».

Другий етап був не таким творчим, але все ж потребував майстерності та навиків. Ми встановили модельний захист дна (що включає в себе захист піддону двигуна, рульового управління, коробки передач, та роздаточної коробки) від ARB. В котрий раз були приємно здивовані, міцності матеріалів та надійності конструкції – все ж не дарма вони бренд номер один в сфері off-road.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: