Lexus RX 450 Hybrid 2013 - Поклейка антигравійної плівки, русифікація, перепрошивка метрики і кроку радіо, установка карт Європи і України -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Lexus RX 450 Hybrid 2013 – Поклейка антигравійної плівки, русифікація, перепрошивка метрики і кроку радіо, установка карт Європи і України
Lexus RX 450 Hybrid 2013 - Поклейка антигравійної плівки, адаптація метрики і мови, актуалізація карт.
11.11.2022

Дуже цікавий автомобіль виїхав вчора з нашого боксу. Власниця автомобіля віддала його нам в роботу відразу ж з салону. Звичайно ж першим ділом такий автомобіль ми обклеїли анти гравійною плівкою Venture shield.
Стандартне лекало захищає найбільш вразливі частини автомобіля: бампер, оптику, третину капота, передні крила, місця під ручками і кришки дзеркал. На цьому кольорі плівка вийшла взагалі не помітною і не внесла змін в прекрасну зовнішність даного автомобіля.

Але найцікавіша робота нас чекала над «мізками» цього автомобіля. Справа в тому, що як і у всіх американських автомобілів система вимірювання в ньому не метрична. Тобто зрозуміти швидкість, відстань і температуру без особливих навичок проблематично. Також, не дивлячись на те, що такий дорогий автомобіль оснащений системою GPS навігації, в нашому регіоні і в Європі вона не працює, тому що на цей автомобіль встановлені тільки карти США.

Без зайвої скромності ми можемо сказати, що це перший Lexus RX 450 Hybrid 2013 року в Україні, на якому вирішувалися такі завдання. І нам це вдалося. Звичайно ж ми перевели всі одиниці вимірюванні в метричні, а також змінили крок радіо. Крім того ми повністю русифікували меню головного пристрою і встановили карти Європи і України на Lexus RX 450 Hybrid.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: