Range Rover – Поклейка антигравійної плівки та встановлення навігаційного блоку на ОС Android - CS9900 з GPS картами -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Range Rover – Поклейка антигравійної плівки та встановлення навігаційного блоку на ОС Android – CS9900 з GPS картами
Range Rover – Поклейка антигравійної плівки та встановлення навігаційного блоку
13.11.2022

Купивши майже новий Range Rover клієнт побажав заклеїти його антигравійною плівкою Venture Shield. Буквально за тиждень експлуатації автомобіля клієнт “піймав “ гравій на дорозі, який пошкодив плівку на капоті. Але лакофарбове покриття авто, завдяки плівці не було пошкоджене.

Нашими робітниками було заново поклеєно антигравійну плівку на капот автомобіля, і Range Rover знову став новеньким, причому за пару годин роботи з ним. Тому, ще раз наголосимо, що захисна плівка в умовах наших доріг, вже не якась там розкіш, а необхідність.

Окрім того клієнта не влаштовувала відсутність карт України та детальних карт Європи. Разом з клієнтом було вирішено встановити додатковий навігаційний модуль CS9900 на базі операційної системи Android. Ця операційна система дасть можливість власнику автомобіля встановлювати та користуватись тисячами додатками (програмами), та виходити в Інтернет за допомогою 3G модема, або Wi-Fi модуля. В якості навігаційних програм були встановлені Navitel та IGO Primo з останніми картами України та Європи.

Після виконаних робіт клієнт отримав повністю робочу навігаційну систему з доступом до Інтернету та можливістю відтворення аудіо- відео файлів з USB-носія.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: