Lexus RX 350 (2008) - Встановлення 2-DIN магнітоли з GPS навігацією Mystery MDD - 6280NV -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Lexus RX 350 (2008) – Встановлення 2-DIN магнітоли з GPS навігацією Mystery MDD – 6280NV
Lexus RX 350 (2008) - Встановлення 2-DIN магнітоли з GPS навігацією
13.11.2022
Пару днів тому від нас виїхав Lexus RX 350 (2008). На цей раз ми встановлювали універсальну двохдінову магнітолу Mystery MDD – 6280NV. Клієнт не захотів прошивати оригінальну навігацію Lexus, та й функцій які доступні в теперішніх магнітолах, набагато більше.
Нашими працівниками акуратно була вмонтована обрана магнітола в панель автомобіля, а також прошита GPS навігація з докладними картами, України, Європи, а також країн колишнього СНД. Особливістю встановленої програми IGO 8 також є можливість пошуку не тільки адрес, а й об’єктів зацікавленості, таких як заправні станції, парковки, кафе, ресторани, банки, банкомати та багато інших.Магнітола має сенсорний дисплей, за допомогою якого навігація по меню здійснюється швидко і комфортно. Клієнту тепер також доступні такі необхідні опції як відтворення музики, відео та фото. Читаються всі розповсюджені формати, причому як з диска, так і з карти пам’яті або флешки.

Клієнт залишився задоволений виконаною роботою, оскільки рішення бюджетне, але функціональне, та й проблем з оновленням нових версій карт надалі вже не буде.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: