SsangYong Korando (2013) - Встановлення штатної магнітоли з GPS навігацією RoadRover -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
SsangYong Korando (2013) – Встановлення штатної магнітоли з GPS навігацією RoadRover
SsangYong Korando (2013) - Встановлення штатної магнітоли з GPS навігацією RoadRover
13.11.2022

Автомобіль 2013 року випуску, просто зобов’язаний мати у собі такі функції як навігація GPS і Bluetooth (система вільні руки), і якщо виробник автомобіля про це не подбав, завжди можна вирішити проблему самостійно.

Так вчинив і наш клієнт, який вирішив встановити в автомобіль головний пристрій з великим екраном. На ринку України не так багато хороших замінників штатних магнітол, але клієнтом була обрана магнітола виробника RoadRover, який себе вже зарекомендував надійністю.

Магнітола може відтворювати відео всіх популярних форматів, а також музику з CD/DVD дисків, SD карти або USB флешки. В якості навігаційної програми була встановлена програма IGO8 з останніми версіями карт країн Європи, ближнього зарубіжжя, і звичайно ж, України.

До магнітоли була підключена камера заднього виду. При включенні передачі заднього ходу буде відображатися картинка всього, що відбувається позаду автомобіля, що значно полегшить паркування.

Замовити штатну магнітолу:

Штатна магнітола SsangYong Korando (2013-2014)

Відео огляд:

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: