Toyota Rav-4 - Встановлення передньої камери, навігації на головний пристрій Touch & Go і оклейка стандартною викройкою антигравійної плівки -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota Rav-4 – Встановлення передньої камери, навігації на головний пристрій Touch & Go і оклейка стандартною викройкою антигравійної плівки
Toyota Rav-4 - Встановлення камери, навігації на головний пристрій і поклейка антигравійною плівкою
11.11.2022

Новенька Toyota Rav-4 приїхала до нас кілька днів тому. Як і будь акуратний власник нового автомобіля, власник цього прийняв рішення обклеїти перед автомобіля захисною антигравійною плівкою.
Для роботи були обрані стандартні викройки плівки VentureShield, які надійно захистять лакофарбове покриття автомобіля, від гравію, сколів і подряпин.

Крім того, так як за кермом їздитиме дівчина, яка ще не звикла до габаритів нового автомобіля, ми встановили в логотип «Toyota», камеру переднього виду, яка допомагатиме дівчині в складних умовах паркування.

Також ми встановили бюджетний варіант навігаційної системи на рідну магнітолу Touch & Go. Чому бюджетний? Та тому, що раніше, щоб встановити на автомобіль Toyota, навігаційний блок, його треба було підключати через спеціальний відео інтерфейс, а для того, щоб працювало сенсорне управління ще й додатковий інтерфейс. Зараз же в автомобілі з головними пристроями Touch & Go і Touch & Go + можна підключати навігаційний блок в рідні «фішки» навігації без всяких додаткових блоків узгодження, що здешевлює установку в 2 рази.

У підсумку, власниця автомобіля Toyota Rav-4, може без проблем користуватися сторонніми навігаційними програмами (IGO, Navitel), а також з легкістю оновлювати картографію на більш свіжі версії.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: