Lexus RX 2016 (USA) – Встановлення блоку CarPlay та Android Auto -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Lexus RX 2016 (USA) – Встановлення блоку CarPlay та Android Auto
Lexus RX 2016 (USA) – Встановлення блоку CarPlay та Android Auto
15.11.2022

Що робити з мультимедіа в Lexus RX, якщо ви пригнали його з США? Нема навігації, музика лише з флешки, а радіо не бере парні хвилі? Як виправити цю ситуацію? Відповідь побачите на відео!

Ми встановили в цей Lexus спеціальний інтерфейс, який дозволяє використовувати такі вже відомі на сьогодні автомобільні опції, як CarPlay та Android Auto. Коротко для тих хто не в «тємє», підключивши смартфон під IOS або Android до автомобіля, можна виводити на штатний екран навігацію з телефону, музику з телефону, та керувати цими найважливішими мультимедійними опціями з джойстика автомобіля або за допомогою голосу.

Активувати або реалізувати сторонніми інтерфейсами опції CarPlay та AndroidAuto ми можемо не тільки на Lexus, а й на багатьох сучасних автомобілях Mercedes, BMW, Audi, Toyota!

 

Відео:

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: