Land Rover Discovery Sport - Опція безпровідного CarPlay та Android Auto на рідну мультимедійну систему. -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Land Rover Discovery Sport – Опція безпровідного CarPlay та Android Auto на рідну мультимедійну систему.
Land Rover Discovery Sport - Опція безпровідного CarPlay та Android Auto на штатну магнітолу.
15.11.2022

Підключившись до CarPlay ви маєте наступні можливості:

Голосовий помічник Siri і кнопки керма.

Включити голосового помічника Siri або перемкнути трек, можна не відриваючи рук від керма. Будь-які додатки запускаються по голосу. Також можна управляти смартфоном за допомогою бездротового контролера I-Safe.

Точні «Карти» від Apple.

Одне з найбільш «розумних» додатків для навігації, яке синхронізується з Календарем, Контактами, Поштою та іншими сервісами. Також можна користуватися будь-яким іншим навігатором з App Store.

Дзвінки та повідомлення, не відволікаючись від дороги.

Siri вміє писати під вашу диктовку і читати вголос отримані повідомлення. Ви зможете приймати / відхиляти дзвінки і писати смс, використовуючи тільки свій голос. Досить сказати: «Siri, подзвони дружині».

Улюблена музика за передплатою Apple Music.

Слухайте улюблені треки в високій якості, використовуючи плеєр на магнітоли з CarPlay. Керуйте плейлистом за допомогою голосу, або попросіть Siri стати для вас персональним діджеєм.

Будь-які додатки з App Store.

На екрані автомагнітоли ви можете користуватися будь-якими додатками, завантаженими на ваш iPhone. Месенджери, навігатори, програми для роботи і розваг на великому сенсорному дисплеї.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: