Audi Q5 2018 - Встановлення камери заднього виду та інтерфейсу CarPlay і Android Auto -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Audi Q5 2018 – Встановлення камери заднього виду та інтерфейсу CarPlay і Android Auto
Audi Q5 2018 - Встановлення камери заднього виду та інтерфейсу CarPlay і Android Auto
15.11.2022

Встановили на Audi Q5, опцію Apple CarPlay та Android Auto. Тепер усі необхідні функції та додатки для водія, присутні на моніторі автомобіля. Навігаційні карти Waze, Google Maps, Youtube Music, всім цим можна користуватись не дістаючи телефон з кишені. Досту в інтернет, дає можливість завантажувати додатки з Play Market.

Що найважливіше, це те що керування усіма додатками можна здійснювати через штатний джойстик, і нема потреби встановлювати додаткові органи керування. Також нам вдалось, підключити камеру заднього ходу, якої не було з заводу виробника.

У камері присутні адаптивні лінії паркування, які допоможуть вам без проблем паркуватись навіть у непростих ситуаціях.

Якщо вас цікавить таке рішення під свій автомобіль, звертайтесь до Авто студії ”Гараж 23”.

Відео:

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: