Infiniti QX70 - Встановлення CarPlay та Android Auto iнтерфейсу. -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Infiniti QX70 – Встановлення CarPlay та Android Auto iнтерфейсу.
Infiniti QX70 - Встановлення CarPlay та Android Auto iнтерфейсу.
15.11.2022

CarPlay — це безпечний і розумний спосіб використання iPhone в автомобілі, що дає змогу не відволікатися від ситуації на дорозі. Підключивши iPhone до CarPlay, ви зможете отримувати навігацію з вказанням поворотів, здійснювати виклики, надсилати й отримувати повідомлення, слухати музику тощо.

Панель приладів забезпечує єдине місце для відстеження карт, елементів керування аудіо й пропозицій Siri, за допомогою яких можна легко отримувати доступ до таких речей, як-от події календаря. Ви навіть можете використовувати панель приладів, щоб керувати приладдям HomeKit, як-от механізмом відкривання дверей.

Завдяки Android Auto ви можете виконувати більше дій за кермом. Керуйте додатками за допомогою голосових команд. Налаштуйте систему як вам зручно. Довіртеся технологіям Android.

Отримуйте повідомлення з Google Карт, Waze і інших додатків для навігації в режимі реального часу. Ви також можете давати вказівки Google Асистенту – наприклад, попросіть знайти заправку по шляху, перевірити, чи є місця на зарядної станції для електромобілів, або забронювати місце на парковці. Вся необхідна інформація завжди буде у вас перед очима. Просто назвіть місце і вирушайте в дорогу.

Установити CarPlay / Android Auto вам допоможе Авто студія “Гараж 23”.

Відео:

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: