AUDI A4 B9 - Встановлення доводчиків дверей та електроприводу кришки багажника -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
AUDI A4 B9 – Встановлення доводчиків дверей та електроприводу кришки багажника
AUDI A4 B9 - Встановлення доводчиків дверей та електроприводу кришки багажника
15.11.2022

Одразу дві опції комфорту та безпеки ми реалізували на цій Audi A4 в кузові B9. По перше ми встановили штатні безштирьові дотяжки 4-х дверей. Тепер двері автомобіля, плавно до закриваються до кінця, якщо вони не були закриті з першої спроби. Цією преміальною функцією раніше оснащувалися лише топові комплектації флагманів автомобільного концерну. Ми змінюємо це правило!

Друга не менш необхідна опція, яку ми реалізували в цій Audi – електро-привод багажника. Завдяки йому, кришка багажника тепер відкривається з оригінального пульта, та кнопки на місці водія. Весь процес відкривання проходить плавно, і супроводжується звуковим сигналом. Також багажник можна закрити з пульта, або з додаткової врізаної нам кнопки в кришку.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: