Toyota Land Cruiser Prado 120 - Встановлення доводчика (дотяжки) автомобільних дверей SlamStop -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota Land Cruiser Prado 120 – Встановлення доводчика (дотяжки) автомобільних дверей SlamStop
Toyota Land Cruiser Prado 120 - Встановлення доводчика (дотяжки) автомобільних дверей
13.11.2022

Зовсім недавно на ринку України, з’явився дуже унікальний гаджет – універсальний доводчик (дотяжка) автомобільних дверей, який можна встановити практично в будь-який автомобіль, на практично будь-який тип дверей.

Минулого тижня ми опублікували новину про новинку (Універсальний доводчик (дотяжка) автомобільних дверей Slamstop), і один із наших постійних клієнтів побачивши її, приїхав до нас на установку.

Завдання було встановити доводчики в чотири дверки – передні і задні. Як заявив виробник, для встановлення цих доводчиків потрібно приблизно 4 години, але враховуючи той факт, що це одні з перших універсальних автомобільних доводчиків, встановлених на території України, і точно перші, які встановлювали ми, процес установки у нас затягнувся ще на пару годин. В результаті установка 4-х доводчиків зайняла у нас один робочий день.

Доводчики (дотяжка) автомобільних дверей Slamstop, повністю універсальні. Їх можна встановлювати на передні і задні двері, на двері багажника і навіть зсувні двері. Доводчики автомобільних дверей виконують не тільки функцію комфорту, але і функцію безпеки, так як двері автомобіля завжди щільно закриті.

Ще однією особливістю доводчиків автомобільних дверей SlamStop, є їх порівняно невелика вартість, особливо, якщо врахувати той факт, що раніше, так і зараз подібна опція присутня тільки на самих дорогих комплектаціях, автомобілів преміум класу.

Як підсумок: доводчики автомобільних дверей встановлені, практично непомітні ні на дверях, ні на дверних отворах, клієнт задоволений і ще думає над встановленням доводчика і на двері багажника.

Відео огляд:

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: