Mercedes-Benz E-Class W213 - Встановлення штатних безштирьових доводчиків 4-х дверей -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Mercedes-Benz E-Class W213 – Встановлення штатних безштирьових доводчиків 4-х дверей
Mercedes-Benz E-Class W213 - Встановлення штатних безштирьових доводчиків 4-х дверей
14.03.2023

Встановили модельний комплект штатних доводчиків дверей на автомобіль Mercedes-Benz E-Class W213 року випуску. Замки повністю модельні і встановлюються «болт в болт». Для їх монтажу не потрібно робити додаткові отвори в дверцятах, або проємах. Не потрібно нічого вирізати, свердлити, чи варити. Один замок, міняється на інший – робота займає один робочий день!

Завдяки опції дотяжки дверей, ви отримуєте максимальний комфорт, від використання автомобіля. Нема потреби з силою гримати дверима, достатньо легенько прикрити двері до першого положення, а далі вони притягнуться до кінця самі.

Особливо корисною опція стане, якщо у вас пасажирами часто їздять діти. Як правило їм бракує сил самостійно закрити двері докінця, або ж це виходить не з першого разу! Комплекти модельних штатних доводчиків дверей в нас можна придбати на практично будь який сучасний автомобіль, а встановити ми можемо в будь якому обласному центрі України.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: