Audi Q5 - Встновлення Android магнітоли та камери заднього виду. -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Audi Q5 – Встновлення Android магнітоли та камери заднього виду.
Audi Q5 - Встновлення Android магнітоли та камери заднього виду.
15.11.2022

На сьогоднішній день ОС (операційна система) Android являється найпопулярнішою у світі. Вона використовується не тільки на мобільних пристроях, її також використовують для мультимедійних систем автомобілів. Керування автомобілем за допомогою Android стає в рази простішим та комфортнішим.

Завдяки такій мультимедіа у вас також є функція Android Auto, для керування автівкою з вашого персонального телефона. Доступні також усі програми та функції як у смартфоні:

1.Google Maps.
2 YouTube.
3 WiFi.
4 Social Networks.
5 Play Market.

Та багато інших можливостей.

Також ми установили камеру заднього ходу, яка без проблем синхронізується з даною мультимедійною системою. Усе що потрібно для комфортної поїздки на відстані однієї руки.

Установити мультимедійну систему та камеру заднього ходу вам допоможуть спеціалісти з Авто студії “Гараж 23”.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: