Toyota Highlander - Встановлення штатної Android автомагнітоли Winca S180 з діагоналлю екрана 10 дюймів. Встановлення стельового монітора і автомобільного медіаплеєра -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota Highlander – Встановлення штатної Android автомагнітоли Winca S180 з діагоналлю екрана 10 дюймів. Встановлення стельового монітора і автомобільного медіаплеєра
Toyota Highlander - Встановлення штатної магнітоли, стельового монітора і медіаплеєра
13.11.2022

Власник автомобіля Toyota Highlander, звернувся в нашу автостудію з метою розширити мультимедійні функції свого автомобіля. Він хотів встановити сучасну автомагнітолу для себе і стельовий монітор для комфорту пасажирів.

Майже в той же день, від наших постачальників надійшла цікава пропозиція нових автомагнітол Winca S180. Серед новинок дуже виділялася автомагнітола на Toyota Highlander і ми не змогли не запропонувати її клієнту. Виділялася вона в першу чергу своїм розміром екрана – 10 дюймів! Чесно зізнаємося, до цього нам не доводилося встановлювати магнітоли з такою діагоналлю, і коли ми побачили магнітолу наживо, були в захваті.

Крім діагоналі ще однією перевагою є те, що магнітола Winca S180 для Toyota Highlander працює на операційній системі Android 4.2.2. Це важливо, так як вона має повноцінний доступ до інтернету, має можливість встановлювати різні додатки, і водночас бути інтуїтивно зрозумілою для користувача. Для навігації, ми встановили дві програми IGO і Navitel, з оновленими картами.

Другим завданням клієнта було підключення стельового монітора. Підключати його до автомагнітоли ми не стали, так як набагато розумніше, що б пасажири ззаду були повністю незалежні. Для цього в автомобіль був встановлений ще компактний медіаплеєр, з виносним USB роз’ємом, і ІЧ датчиком для управління. Також були куплені спеціальні ІЧ навушники. Звук передається на них по бездротовому каналу, отже, нічого не заважає водієві слухати радіо, а пасажирам дивитися фільм.

Для зручності паркування, була підключена камера заднього виду, в плафон підсвічування номерного знака.

Відео огляд штатної магнітоли Winca S180 для Toyota Highlander:

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: