Toyota FJ Cruiser - Ліфт підвіски. Встановлення готового комплекту підвіски OME -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Toyota FJ Cruiser – Ліфт підвіски. Встановлення готового комплекту підвіски OME
Toyota FJ Cruiser - Ліфт підвіски. Встановлення готового комплекту підвіски OME
15.11.2022

Підвіска автомобіля, особливо якщо йдеться про позашляховик – дуже складна штука, якщо не сказати більше. Щоб створити потрібну підвіску для кожного автомобіля, необхідно врахувати безліч факторів.

Більшість систем підвісок, які пропонуються на ринку аксесуарів, існують тільки в одній комплектації, і, як правило, служать лише одній меті – збільшенню дорожнього просвіту автомобіля. Єдиний варіант підвіски, створений для того, щоб задовольняти потреби різних водіїв, просто не практичний, тому що у кожного свої переваги, і кожен відповідно екіпірує і будує свій автомобіль «під себе».

Системи підвіски OLD MAN EMU(OME) включають ідеально підібрані комбінації пружин та амортизаторів, розроблені для покращення якості їзди, так щоб ви могли впевнено контролювати свій автомобіль та керувати ним у будь-яких ситуаціях. Таким чином, Ви отримуєте повністю інтегровану систему, розроблену спеціально для вашого автомобіля. У позашляховика, оснащеного такою системою підвіски, покращаться буксирувальні та вантажопідйомні характеристики, і в цілому, пересування такого автомобіля в будь-яких дорожніх умовах буде набагато комфортнішим.

Якщо вас не влаштовує дорожній просвіт вашого автомобіля, звертайтесь до авто студії “Гараж 23”. Ми з радістю допоможемо вам втілити ваші мрії в реальність.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: