Citroen Grand C4 Picasso - Атмосферна підсвітка салону. Зміна кольору та яскравості зі смартфона -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Citroen Grand C4 Picasso – Атмосферна підсвітка салону. Зміна кольору та яскравості зі смартфона
Citroen Grand C4 Picasso - Атмосферна підсвітка салону. Зміна кольору та яскравості зі смартфона
13.03.2023

Встановлення атмосферної підсвітки, всесвітньо відомої як Ambient light, проводиться у нас не так часто. Можливо саме тому, такі роботи не приїдаються і щоразу приносять приємні враження.

У цьому автомобілі ми врізали світлодіодні стрічки у дверні карти, встановили діоди у місця для пасажирів та водія, виконали підсвітку панелі, кишень та в ділянці під ногами водія.

Завдяки спеціальним застосункам керувати такою підсвіткою дуже зручно зі свого смартфона. Можна змінювати колір дотиком пальця, регулювати яскравість і навіть активувати спеціальні анімації.

Така підсвітка принесе не лише естетичне задоволення, а й покращить видимість в салоні авто. Якщо вас цікавить подібне рішення, звертайтесь до майстрів Автостудії «Гараж23».

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: