Автоакустика

 
Акустичні компоненти

Ні для кого не секрет, що для багатьох людей (в основному, для чоловіків) машина в житті відіграє величезну роль, — це не тільки засіб пересування, а й предмет гордості, ознака достатку.

 

Якщо Ви любите якісний звук, а жоден автовиробник в штатній комплектації його не надає, і навіть у найдорожчих авто акустична система завжди на порядок нижче класом ніж сам автомобіль, тоді вам треба щось з цим робити.

 

Підсилювач та сабвуфер у багажнику

Більшість за звичкою шукає автозвук по магазинах або на ринку і часто потрапляє у пастки недобросовісних продавців, які просто збувають залежаний товар. У такому випадку Ви, в першу чергу, звертаєте увагу на дизайн, перелік «наворотів» технічні характеристики, які розписує вам продавець. Ви навіть не здогадується, що, придбавши автозвук, установка його потребує сумісності компонентів.  
                                     

Тому ми пропонуємо довірити цю справу професіоналам. Залежно від ваших музичних уподобань, особливостей Вашого авто і ваших фінансових можливостей ми зможемо побудувати для вас якісну аудіо-систему у вашому автомобілі.

 

Ми пропонуємо:
  • побудова акустичних систем будь якої складності
  • вдосконалення штатних акустичних систем

 
Приклади робіт:
 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.91 [35 Голоса (ів)]