JEEP Liberty - Перетяжка салону шкірою і алькантарою, встановлення магнітоли, камери заднього виду і DRL -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
JEEP Liberty – Перетяжка салону шкірою і алькантарою, встановлення магнітоли, камери заднього виду і DRL
JEEP Liberty - Перетяжка салону, встановлення магнітоли, камери заднього виду та DRL в оптику
13.11.2022

Після трьох тижнів наполегливих битв з Jeep Liberty ми його все ж таки перемогли!
Цей автомобіль приїхав до нас наче з простим завданням поміняти головний пристрій, але як виявилося рішення це дуже непросте.

До цього власник JEEP Liberty побував вже на двох сервісах, де безуспішно йому пробували поставити штатну магнітолу RoadRover. Але на обох сервісах зазнали невдачі, навіть не включивши її.
Ми почали з підключення того ж головного пристрою і з правильною прошивкою все ж досягли певних успіхів: головний пристрій запрацював. І все б було добре, але не працювали кнопки управління на кермі.

Особливість цих кнопок полягала в тому, що вони були доставні і чи то голова не хотіла читати CAN автомобіля, чи ці доставні кнопки не давали сигналу в CAN – шину автомобіля – результат був нульовий. Тоді, ми прийняли рішення підключити кнопки по резистивній матриці, і нам довелося поміняти головний пристрій на ось таку універсальну магнітолу (Універсальна магнітола 2DIN) тому, що штатна магнітола розуміла сигнал тільки по CAN. Але на цьому складнощі не закінчилися, так як сигнал по резистивній матриці можна було взяти тільки в кермі, а от протягнути провід до фізичного місця підключення виявилося складним завданням. Але для нас немає неможливого ! ! Придумавши хитру комутацію нам вдалося реалізувати і це завдання.

Поки електрик підключав магнітолу, паралельно йшла робота з салоном автомобіля. Не дивлячись на те, що авто не із дешевих, сидіння були перетягнуті тканиною не кращої якості і виглядали, чесно кажучи, дуже простенько. Ми перетягнули їх поєднанням чорної шкіри nappa від Wollsdorf і темно сірої алькантари. Така комбінація надала салону автомобіля дуже цікавий вигляд, а також з практичної точки зору стало дуже зручно, оскільки вставки з алькантари набагато приємніші на дотик до тіла ніж шкіра і вони перешкоджають ковзанню по сидінню. Також на спинці сидіння була зроблена невелика вишивка логотипу JEEP. Звичайно ж спеціальною рульовою шкірою було перетягнуто кермо.

До штатної магнітоли були підключені відео- пактроніки і камера заднього виду, що для людини, яка ще не звикла до габаритів нового автомобіля дуже зручно.

Також за бажанням клієнта були встановлені денні ходові вогні. Вийшло симпатично.

Клієнт від нас поїхав дуже задоволеним тому, що вже був морально готовий до того, що неможливо буде поставити на машину сучасну мультимедійну систему, але як вже було написано, для нас немає нічого неможливого. Нам дуже цікаво братися за складні і нестандартні завдання тому, що вирішивши їх окрім грошової винагороди, ти отримуєш моральне задоволення від того, що ти розумієш , ТИ ЗРОБИВ ЦЕ!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: