Suzuki Jimny – Встановлення універсальної 2din магнітоли і заднього парктроніка ParkMaster. Тонування скла автомобіля. -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Suzuki Jimny – Встановлення універсальної 2din магнітоли і заднього парктроніка ParkMaster. Тонування скла автомобіля.
Suzuki Jimny – Встановлення 2din магнітоли і заднього парктроніка. Тонування скла.
13.11.2022

Цей невеликий автомобіль приїхав до нас минулого тижня відразу з декількома завданнями. Потрібно було підібрати і встановити хорошу функціональну автомагнітолу, встановити парктроніки, а також затонувати вікна автомобіля.

В якості автомагнітоли ми як зазвичай запропонували надійний та перевірений пристрій INCAR AHR-7180. Ця автомагнітола працює на ОС Android, оснащена GPS навігацією і гучним зв’язком, має 7 дюймовий сенсорний дисплей, і з легкістю справляється з відтворенням музики і відео.

Через конструктивну особливості автомобіля з комплекту парктроніка на 4 датчика ми встановили лише два, але на такий невеликий автомобіль цього з лишком вистачає.

Вікна автомобіля були затоновані плівкою 3М – зад автомобіля темнішою, передні вікна світлішою, практично непомітною тонувальною плівкою.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: