Skoda Kodiaq - Оклейка антигравійною плівкою. Тонування та захисна плівка для лобового скла -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Skoda Kodiaq – Оклейка антигравійною плівкою. Тонування та захисна плівка для лобового скла
Skoda Kodiaq - Оклейка антигравійною плівкою. Тонування та захисна плівка для лобового скла
15.11.2022

Оклейка антигравійною плівкою – оптимальний варіант для автовласників, що бажають убезпечити своє авто від подряпин та сколів на лакофарбовому покритті, а також на склі. Така плівка захищатиме від гравію, дрібних камінців, у середовищах з підвищеною запиленністю та різноманітних дрібних предметів що можуть трапитись на дорозі.

Додатково затонували лобове скло та оклеїли його захисною плівкою. Це надало автомобілю не лише естетичної краси, а й доповнило його корисним функціоналом, що забезпечить комфортну їзду власникові.

Неважливо що це – поклейка антигравійної плівки чи тонування скла, подібні робити повинні виконувати кваліфіковані фахівці. Доручаючи роботу дилетантам, можна викинути гроші на вітер (позначається відсутність досвіду). Саме тому закликаємо звертатись до нас із консультацією!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: