Chevrolet Volt - Полірування лакофарбового покриття -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Chevrolet Volt – Полірування лакофарбового покриття
Chevrolet Volt - Полірування лакофарбового покриття
15.11.2022

Власник Chevrolet Volt придбав автомобіль з пробігом, тому захотів максимально відновити його. Потертості, подряпини, ореоли на кузові можна зняти з допомогою полірування. Ми провели цю процедуру високоякісним устаткуванням та пастами. Відмінний блиск, гладенька поверхня тепер нічим не відрізняється від покриття автомобіля з салону.

Нагадаємо, полірування лако-фарбового покриття не можна проводити надто часто. Щоб не зіпсувати лак і не нашкодити звертайтеся у професійні майстерні. Тут оцінять товщину лаку, підберуть відповідне устаткування  і пасти.

В Автостудії «Гараж 23» працюють досвідчені майстри, які займаються детейлінгом багато років, працювали із автомобілями різних марок та рызним пробігом, а також перефарбованими. Наш принцип роботи – індивідуальний підхід до кожного автомобіля.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: