Peugeot Boxer - Обладнання спецтранспорту. Проект Еко Бус -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Peugeot Boxer – Обладнання спецтранспорту. Проект Еко Бус
Peugeot Boxer - Обладнання спецтранспорту. Проект Еко Бус
13.11.2022

Спеціально на замовлення Львівської Міської Ради нами було обладнано два мікроавтобуса Peugeot Boxer для потреб з вивезення використаних ламп і батарейок. Цей проект був названий Еко Бус.
З чого складається обладнання Еко Буса? В першу чергу це два контейнери для батарейок і ламп, а також стелажі, куди теж можна покласти лампи. Звичайно ж, що ці контейнери треба знімати з автомобіля і піднімати назад, для цього нашими фахівцями була розроблена просторова рама, на якій закріплена лебідка, за допомогою якої можна не лише підняти або поставити контейнер на землю, але й переміщати його і всередині мікроавтобуса.

Згідно з вимогами норм експлуатації подібного спецтранспорту ми обладнали транспортний відсік системою вентиляції, покрили поверхню підлоги і полиць антиковзаючим покриттям. Також Еко-Буси були обладнані проблисковими маячками жовтого кольору. Також обидва транспортних засоба були забрендовані, згідно наданими міською радою проектами.

В цілому ми раді, що змогли взяти участь у такому цікавому для нас і корисному для міста проекті.

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: