BMW F30 (3-серія) – Поклейка автомобіля чорною глянцевою плівкою. Стайлінг системи вихлопу -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
BMW F30 (3-серія) – Поклейка автомобіля чорною глянцевою плівкою. Стайлінг системи вихлопу
BMW F30 (3-серія) – Поклейка автомобіля чорною глянцевою плівкою. Стайлінг системи вихлопу
14.11.2022

Власник цього автомобіля захотів поміняти колір. Сірий наскучивший колір нас попросили поміняти на насичений чорний глянцевий металік – який клієнт обрав з каталогу плівок виробника Avery. Нам останнім часом щастить на клієнтів, що полюбляють чорні автомобілі, адже місяць назад ми закінчили чорну Audi R8, що правда там була чорна матова плівка.

Звичайно ж більшість людей на вулицях і не помітять цей автомобіль, так для прикладу якби ми переклеїли його в яскраво помаранчевий колір – але й не у всіх клієнтів стоїть завдання бути поміченим – тобто про смаки ми сперечатись не будемо. Невеликими червоними лініями на передньому і задньому бампері, ми підкреслили спортивний характер автомобіля, поєднавши при цьому екстер’єр та інтер’єр автомобіля – в салоні з заводу була присутня червона стрічка.

Другим завданням власника було переробити зовнішній вигляд вихлопної системи. Хотілось бачити позаду автомобіля дві подвоєні насадки глушника і нам вдалося це зробити, без додаткових накладок на бампер, та не зменшуючи кліренс автомобіля. Більше того, це не просто декоративні насадки, ми дійсно роздвоїли «вихлоп», що правда ні на, що крім зовнішнього вигляду воно не вливає)))

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: