Mercedes-Benz GLC — Встановлення електроприводу багажника. Плавне відкриття та закриття багажника. -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Mercedes-Benz GLC — Встановлення електроприводу багажника. Плавне відкриття та закриття багажника.
Mercedes-Benz GLC — Встановлення електроприводу багажника. Плавне відкриття та закриття багажника.
15.11.2022

Автомобіль преміум класу з ручним відкриттям кришки багажника – це велика незручність для власника. Проблема вирішується встановленням модельного комплекту, який реалізує опцію відкривання багажника з оригінального ключа на Mercedes-Benz GLC X253. Крім відкривання з ключа, доступне ПЛАВНЕ відкривання при натисканні кнопки на ручці багажника, при натисканні кнопки з місця водія.

Опція дуже зручна, до комфорту привикаєш дуже швидко, тому якщо у власника автомобіля, на попередньому авто вона була присутня, а на новому ні, використання автомобіля не приносить очікуваного задоволення. До-речі розширити функціонал можна додатковим сенсором ноги! Просто проведіть ногою під багажником і дверка відкриється/закриється!

Отже якщо вам з якихось причин дісталось авто без електроприводу кришки багажника, не варто засмучуватись. Подібне рішення ми пропонуємо на практично будь який сучасний автомобіль!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: