Mercedes-Benz C-Class W204 - Встановлення Android екрану з опцією CarPlay та камерою заднього виду. -Автостудія «Гараж 23»
м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

+38 (095) 157-00-11 +38 (095) 157-00-22

м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)
Mercedes-Benz C-Class W204 – Встановлення Android екрану з опцією CarPlay та камерою заднього виду.
Mercedes-Benz C-Class W204 - Встановлення екрану з опцією CarPlay та камерою заднього виду.
06.03.2023

Нововстановлений монітор значно ширший за штатний дисплей, відповідно зручніший у користуванні. Великий сенсорний екран дозволяє без проблем керувати застосунками дотиком пальця, а за потреби є також кнопки у кермі.

Основною перевагою нової мультимедії є вбудована опція CarPlay, а також роз’єми для SIM карт. Перегляд відео, музика, карти навігації, мессенджери – усе це стало доступним завдяки сучасній операційній системі.

Ще одним корисним покращенням для комфорту в цьому автомобілі, стала камера заднього виду, зображення якої виводиться саме на мультимедійний монітор. Завдяки широкоформатному зображенню та активним паркувальним лініям, власнику авто буде легше зорієнтуватись у просторі під час паркування.

Це один з найпопулярніших проєктів тюнінгу на сьогодні тож ми знаємо, як підібрати подібне рішення практично під будь-яке авто!

Отримайте консультацію нашого менеджера

  Послуги
  Безключовий доступ Зовнішні автокондиционери Переобладнання спецтехніки Атмосферна підсвітка інтер’єру авто Підсвітка днища, арок, дисків авто Альтернативна оптика Адаптація оптики з США на Європу Реставрація та ремонт оптики Встановлення DRL та ПТФ Встановлення та заміна лінз Аксесуари для джипінга Комплекти підвіски (ліфт комплекти) Експедиційні багажники Лебідки Силовий обвіс Зміна кольору авто плівкою Встановлення підсилювача Встановлення сабвуфера Заміна динаміків Автомобільні диски Предпродажна підготовка авто Усунення пошкоджень ЛФП Висувні електро-пороги Електропривід багажника Доводчики дверей авто Видалення вм’ятин на авто без фарбування Ремонт і заміна лобового скла Кунги та кришки для пікапів Комплексна Off-Road підготовка 4х4 Автономний обігрівач Webasto Навісні багажники (Рюкзаки) Бізнес на колесах Будинки на колесах Переобладнання мікроавтобусів Комплексна підсвітка авто Тюнінг оптики Захист авто фарбою Raptor Брендування авто Стайлінг авто плівками Захист авто антигравійною плівкою Тонування автомобіля Нанокерамічне покриття та рідке скло Хімчистка салону автомобіля Поліровка кузова автомобіля Детейлінг авто Шумоізоляція Інтер’єр салону авто Анти-радари та радар-детектори Автоакустика Штатні автомагнітоли Apple CarPlay/Android Auto Мультимедійні системи Автоелектроніка Охоронні системи GPS-навігація Ретрофіт Адаптація американських авто Активний електронний вихлоп Maxhaust | Thor Тюнінг вихлопної системи Збільшення потужності двигуна Аеродинамічні обвіси Комплексний тюнінг
  Адреса:
  м.Львів, вул. Бойківська, 5, (бічна вул. Сахарова)

  Телефон:
  E-mail: