Альтернативна оптика Львів. Встановлення ксенону, ксенонових лінз, DRL. Тюнінг оптики Львів.

 

Не дивлячись на клас і рівень автомобіля, далеко не всі, навіть найдорожчі автомобілі мають потрібну якість світла.

Різниця освітлення дороги з галогеновими та ксеноновими лампами

Наприклад, дуже багато виробників автомобілів досі ставлять на свої машини галогенні фари. Вони просто не здогадуються про те, як погано освітлені дороги в Україні. Тому встановлення ксенону значно підвищить Вашу безпеку. Чим далі і виразніше водій бачить дорогу - тим менше ризик ДТП. Світло від ксенонових ламп по спектру ближче до денного, тому дозволяє водіям краще оцінювати ситуацію на дорозі, дорожню розмітку, знаки і різні перешкоди. З'являється більше часу для реакції, що дуже важливо при русі вночі, коли організм людини розслаблений.
 

Приклад встановленних DRL

Крім того, нещодавно згідно з новими законами ввели обов'язкове включення габаритів за межами населених пунктів. У такому випадку DRL стали практично необхідні більшості авто власникам. Крім чисто практичної, денні ходові вогні мають також і декоративну функцію.
 

Приклад встановленої альтернативної оптики

У свою чергу альтернативна оптика максимально просто і дуже ефектно покращує зовнішній вигляд автомобіля будь-якого класу і будь-якої моделі. Випускається альтернативна оптика для заміни звичайних фар, протитуманних фар, задніх ліхтарів, покажчиків поворотів і стоп сигналів.

Також можна говорити і про практичність альтернативної оптики. Наприклад, в рідну оптику не завжди можна поставити біксенонові лінзи, а також не на всі моделі авто є комплекти DRL, а от альтернативна оптика майже завжди включає в себе ці опції.

 

Ми пропонуємо:
  • Ксенонове світло;
  • Біксенонові лінзи;
  • Ангельські очка;
  • Універсальні та модельні DRL;
  • Дзеркала з повторювачами покажчиків повороту;
  • Альтернативна оптика.

 

 

Приклади робіт:
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.99 [46 Голоса (ів)]