Мультимедійні системи

 
Мультимедійна система Alpine

На сьогоднішній день важко уявити сучасний автомобіль, в якому б не використовувалися різні мультимедіа-компоненти.

 

Під «мультимедійною системою» може розумітися мультимедійний, як правило, головний пристрій, здатний передавати, одержувати і перетворювати інформацію, як відео- та аудіо сигнали. Зустрічається кілька варіантів назви такого роду пристроїв: мультимедіа, мультимедійна станція, мультимедійний центр, мультимедійний комплекс, головний пристрій.

 

Встановленний потолочний монітор

Поняття «мультимедійна система» також може означати і розвинену систему, яка, як правило, складається з багатьох аудіо-відео компонентів. До складу системи можуть входити DVD-програвачі, ресивери, чейнджери, монітори, ТВ-тюнери тощо. Гарною опцією для водія може бути GPS-навігаційна система та камера заднього огляду. Також, систему можна обладнати звуковим процесором, він дозволить відчути всю красу і ефектність багатоканального звуку.

 

Схема мультимедійної системи


Варіантів побудови системи безліч, але найцікавіше - це те, що правил, що суворо регламентують кількість пристроїв, що входять до складу системи, в принципі, не існує. Усе визначається побажаннями та фінансовими можливостями власника автомобіля.

 

Встановлення мультимедійних компонентів зробить вашу поїздку на автомобілі більш зручною та комфортнішою. Все залежить тільки від вашого смаку та уподобань.

 

 

Ми пропонуємо:
  • підключення до штатного монітору будь-яких додаткових пристроїв, що передають відеосигнал (DVD, тв-тюнер. камера та ін)
  • встановлення замінників штатних головних пристроїв, що включають в себе функції GPS, DVD, блютуз, тв-тюнер, камера задн. виду та ін.
  • встановлення мультимедійних центрів
  • підключення та встановлення DVD-програвачів, ТВ-тюнерів, супутникового телебачення, камер заднього виду та ін.
  • додаткові монітори в підголівники та стельові монітори
  • побудова автомобільного кінотеатру
  • підключення інтернету в авто

 
Приклади робіт:
 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.26 [23 Голоса (ів)]