GPS-навігація

 
Оригінальна навігаційна система Acura MDX (тільки з картами США)

У багатьох автомобілях преміум-класу, незважаючи на наявність, функція навігації  працює неповноцінно або не працює взагалі у зв'язку з відсутністю карт для нашого регіону.

 

Для таких автомобілів ми пропонуємо встановлення  окремого додаткового блоку навігації та підключення його до штатного монітора. У такому випадку при натисканні кнопки навігації на екрані буде відображатися інформація від додаткового навігаційного блоку, а не від штатного.

 

Дана навігаційна система буде оснащена детальними картами Європи та України. За бажанням клієнта, може бути додатково укомплектована картами інших регіонів. Вся картографія буде оновлюватись, що дає можливість постійно мати актуальну інформацію.

 


Адаптована навігаційна система Garmin з картами Європи і України на Acura MDX

Інтерфейс приладу і голосові підказки будуть виводитися на українській або російській мовах.

Керування навігацією буде відбувається за допомогою тачскріна, (якщо дана функція доступна в авто), або за допомогою окремого пульта. В деяких випадках можливе підключення керування до штатного джойстика або рідних кнопок керування навігацією.
 

Вартість підключення такого блоку навігації до штатного екрану залежить від багатьох складових та конфігурації, тому для кожного авто вираховується індивідуально.

 

Ми працюємо з автомобілями Lexus, Toyota, Acura, Mercedes-Benz, BMW, Audi, Volkswagen, Kia, Hyundai, Porsche, Infiniti.

 

Ми пропонуємо:
  • підключення навігації до штатного екрану автомобіля
  • оновлення карт на вже встановлених нами пристроях
  • постійний супровід встановленного обладнення

 

Приклади робіт:
 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.08 [37 Голоса (ів)]