Автоелектроніка

 
Паркувальні радари

Немає меж досконалості! Навіть самий дорогий автомобіль не завжди відповідає всім вимогам власника, що вже говорити про автомобілі середнього або бюджетного класу.
 

Більшості власникам авто вже мало того, щоб автомобіль мав потужний двигун і хорошу керованість. Одними з найважливіших характеристик автомобіля є комфорт і безпека. Адже сучасні технології не стоять на місці, і людство постійно придумує нові і нові пристрої. Часто виробники автомобілів не встигають за цим прогресом, тому багато автолюбителів встановлюють на свої машини додаткові пристрої, які допомагають зробити подорож більш комфортною і безпечною.

Система гучного зв'зку

Також враховуючи нашу реальність, дуже корисним пристроєм у Вашому автомобілі буде відеореєстратор. Він виручить Вас у разі конфлікту з працівниками ДАІ, і врятує вас у разі підставних ДТП. Відзнятий відеоматеріал буде дуже важливим аргументом, в разі якщо Ви, не дай Бог, потрапите в ДТП, де буде спірна ситуація.
 

Якщо у Вас авто преміум-класу, і Ви дуже багато говорите по телефону, то комплект гучного зв'язку зробить безпечним керування автомобілем під час розмови. Вивід звуку тоді буде здійснюватися через рідні динаміки. І Ви не будете відволікатися від керування автомобілем під час розмови по телефону.

 

Ми пропонуємо:


Приклади робіт: 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.57 [15 Голоса (ів)]