Анти-радари та радар-детектори

 
Встановлений екран радар-детектора Beltronics STiR Plus

Далеко не новина є те, що премії даішникам видають знаками J. Тому дуже часто можна зустріти абсолютно неаргументовано встановлені знаки обмеження швидкості на хороших дорогах поза межами населених пунктів. Їхати по таким дорогам зі швидкістю 30 або 40 км/год звичайно ж ніхто не буде, але саме в таких місцях нас очікують доблесні працівники ДАІ зі своїми радарами.

 

Для тих хто не хоче, щоб наші правоохоронці побудували собі черговий особняк за Ваші кровно зароблені гроші ми пропонуємо убезпечити себе від них встановленням на свій автомобіль пристроїв, які або попередять Вас про те, що Вашу швидкість намагаються виміряти за допомогою радара або зроблять це неможливим.

 

Втановлений джамер антирадара Blinder M47 X-TREME

Є три типи пристроїв, які допоможуть Вам у цьому:

• Радар-детектори. Це пристрій що сигналізують користувачеві про те, що в радіусі своєї дії він приймає сигнали яких-небудь діапазонів, на які він власне і настроєний. Тобто десь поруч швидше за все працюють радари.

• Антирадари. Це активні приглущувачі будь-якого випромінювання, на яке вони налаштовані. Тобто при виявлення сигналу відповідної частоти включається режим приглушення - випромінюванням сильнішого сигналу і спотвореним модуляцією (шумом), що не дозволяє визначити радару швидкість Вашого автомобіля.

• фотоблокер. Це пристрій принцип роботи якого полягає в тому, що він виявляючи білий або інфрачервоний невидимий спалах від камер контролю швидкості, попереджає Вас і захищає Ваш номерний знак від фотографування, пускаючи імпульс перешкоди з дуже короткою тривалістю, і в підсумку Ваш номерний знак не відображається на фото .

 

Ми пропонуємо:
  • Портативні радар-дететори
  • Продаж та встановлення стаціонарних радар-детекторів преміум класу з GPS від Beltronics
  • Продаж та встановлення антирадарів Blinder та фото-блокерів.

 

Більш докладно з продукцією преміум-класу Ви можете ознайомитися на нашому сайті www.anti-radars.com.ua
 


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.82 [11 Голоса (ів)]